Informacje pod adresem e-mail: rekrutacja@maximustrading.pl

Rekrutacja pracowników

do nowo powstałej fabryki mebli łazienkowych Maximus Trading Sp. z o.o.

"Maximus Trading" Sp. z o.o.  należący do ROYO Group International Bathroom jest producentem mebli łazienkowych z siedzibą w Sztumskim Polu. W Polsce i Unii Europejskiej firma jest na etapie dynamicznego rozwoju i aktualnie poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

Szef Produkcji

miejsce pracy: Koniecwałd, woj. pomorskie

Cel stanowiska:

KIEROWANIE PROCESEM PRODUKCYJNYM PRZEDSIĘBIORSTWA

Zadania:

  • Odpowiedzialność za terminową realizację planu produkcyjnego
  • Planowanie i budżetowanie produkcji, kontrola i optymalizacja kosztów produkcji
  • Organizowanie procesu produkcyjnego w sposób najlepiej wykorzystujący dostępne zasoby
  • Nadzór nad zasobem technicznym, zapewnienie zgodności procesów produkcyjnych z wymaganiami BHP, jakościowymi oraz procedurami wewnętrznymi
  • Zarządzanie podległym personelem (4-7 osób)
  • Rozwiązywanie problemów technicznych i organizacyjnych
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu działem produkcji (co najmniej 5 lat) – mile widziane doświadczenie w branży meblarskiej lub stolarki otworowej.
  • Umiejętność w zakresie analitycznego myślenia i kontroli kosztów
  • Pewność siebie, komunikatywność, otwartość na ludzi
  • Kreatywność, umiejętność wprowadzania własnych pomysłów
  • Umiejętność obsługi programów z pakietu MS Office, doświadczenie w pracy z systemem ERP
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodne komunikowanie się

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie
  • Podnoszenie kwalifikacji zawodowych pracowników poprzez szkolenia i 50 % dofinansowania do studiów kierunkowych
  • Możliwość korzystania z ZFŚS
  • Atrakcyjne wynagrodzenie miesięczne + premia
  • Możliwość dołączenia do naszego Klubu Turystycznego (wycieczki, koncerty)